Z pianą za pan brat

Jaki powinien być nasz dom? Przede wszystkim komfortowy, w którym czulibyśmy się najlepiej. Chcemy do niego wracać z przyjemnością, nawet wtedy, gry opuszczamy egzotyczne wyspy. Aby tak było powinna w nim panować dobra temperatura. Zimą ma być ciepło, a latem niezbyt gorąco. Pomocne w tym może być ocieplenie domostwa pianką. Nasuwa się tylko pytanie – czy nie będzie to zbyt kosztowna inwestycja? Rozwiejmy mgłę niewiedzy!

Czy warta tej ceny?

Ocieplanie domostwa przy pomocy piany PUR jest nieco droższą realizacją niż ta wykonana przy użyciu wełny czy styropianu. Niemniej godzi się nadmienić, żę w przypadku pianki możemy mówić o dobrej inwestycji. W kolejnych bowiem latach zaoszczędzimy na ogrzewaniu oraz klimatyzacji.

Napiszmy nieco więcej o kosztach, bo widzimy, że wielu internautów szuka frazy: ocieplanie pianką poliuretanową cena. Otóż rozkłada się ona rozmaicie  w zależności od danego województwa. Z reguły najtaniej to wychodzi w podlaskim, podkarpackim czy lubelskim. W tych regionach za  zaaplikowanie 10 cm2 piany zapłacimy już około 44 złote. Za podobną usługę nieco większy koszt poniesiemy w pomorskim czy zachodniopomorskim, gdzie możemy się liczyć z wydatkiem sięgającym 50 złotych za 10cm2.