Posadzka anhydrytowa do domu – co musisz o niej wiedzieć?

Posadzka anhydrytowa to rozwiązanie na które decyduje się coraz więcej właścicieli domów. Niewątpliwie pod wieloma względami jest to lepszy podkład niż tradycyjna wylewka cementowa. Za jej stosowaniem przemawia fakt, że jest to gotowa mieszanka o bardzo wysokich parametrach termoprzewodzących oraz dużej wytrzymałości. Warto zapoznać się bliżej z tym produktem i sprawdzić do czego możesz ją wykorzystać.

Posadzka anhydrytowa – właściwości?

Wylewka anhydrytowa jako, że jest to podkład płynny ma właściwości samopoziomujące. Świetnie sprawdzi się do wykonania posadzek w domu jednorodzinnym, ale też na dużych powierzchniach. To co charakteryzuje wylewki anhydrytowe to krótki czas schnięcia, już po dwóch dniach można przystąpić do dalszych prac wykończeniowych, co jest szczególnie ważne jeśli zależy nam na czasie. Ten rodzaj wylewki to idealny wybór jeśli planujemy zainstalować na podłodze ogrzewanie podłogowe, ponieważ bardzo dobrze oddaje ciepło na mieszkanie. Można ją stosować także na powierzchnie bez ogrzewania, nie ma też znaczenia podłoga jaką na niej położymy.

Zalety i wady posadzek anhydrytowych

Do wspomnianych już zalet tego rodzaju posadzki należy z pewnością uzyskanie w krótkim czasie idealnie równego i gładkiego podkładu podłogowego bez konieczności szlifowania w praktycznie całym domu. Wylewka anhydrytowa jest niestety wrażliwa na wilgoć stąd niekoniecznie polecana jest w pomieszczeniach wilgotnych jak łazienka.

Zadzwoń:
+48 509 293 183

Zobacz stronę:
https://tempo-spj.pl/oferta/gipsy
posadzka anhydrytowa

Dojazd: