Isum Infinity- jeden klej do wszystkich powierzchni

Isum Infinity to wysokiej jakości klej montażowy. Zapewnia skuteczne działanie na praktycznie każdej powierzchni. Można by powiedzieć o nim, że jest to klej do klejenia wszystkiego i ze wszystkim. Jest bezwonny i charakteryzuje się wysoką wodoodpornością, dlatego może być wykorzystywany zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz pomieszczeń. Jeśli potrzebujesz uniwersalnego produktu do klejenia, to jest to idealny wybór.

Isum Infinity- do czego można wykorzystać?

Isum Infinity doskonale łączy ze sobą różne powierzchnie. Z jego pomocą bez problemu przymocujesz lustro w łazience, listwy przypodłogowe czy ozdobne gzymsy przysufitowe. Ale to dopiero początek jego możliwości klejących. Isum Infinity umożliwi dokładne i ścisłe sklejenie ze sobą maści produktów stosowanych w budownictwie jak drewno, metal czy kamień. Za jego pomocą skleisz ze sobą takie  materiały jak: beton, klinkier, drewno, płyty OSB, MDF, ceramika, PCW, styropian czy płyty karton-gips.

Zastosowanie

Isum Infinity doskonale sprawdzi się w budownictwie i wszelkich pracach wykończeniowych. Nadaje się do stawiania ścianek działowych, klejenia płyt karton gipsowych, montażu parapetów i schodów. Przekonaj się, do czego jeszcze możesz go wykorzystać kupując klej Isum Infinity.

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *