Inhibitor korozji, producent Excor – sprawdzony środek antykorozyjny

Występowanie korozji w instalacjach centralnego ogrzewania to niestety problem spędzający sen z powiek niejednemu z nas. Zjawisko to nie tylko znacząco skraca żywotność wszystkich rur i urządzeń grzewczych, ale też wpływa na jakość wody, z której korzystamy. Korozja powoduje bowiem osadzanie się wszelkiego rodzaju szlamu, i osadów mikrobiologicznych. Rozwiązaniem w jednym i drugim przypadku będzie zastosowanie środka: inhibitor korozji producent Excor.

 

Działanie inhibitora korozji w instalacji centralnego ogrzewania

 

Inhibitory korozji w układach grzewczych hamują niszczenie instalacji, wypełniając przestrzeń bezbarwną, niewidoczną warstwę pary, która osadza się na wewnętrznej powierzchni metalowych elementów instalacji, docierając do trudno dostępnych miejsc i zagłębień. Dozowanie inhibitora korozji zmniejsza ilość osadów, produktów korozji na powierzchniach wymiany ciepła, na ściankach urządzeń i w wodzie obiegowej, co pozwala na obniżenie zużycia energii elektrycznej, zapobiega awariom i wydłuża czas pracy instalacji.

 

Wymagania stawiane inhibitorom korozji

 

Inhibitory korozji powinny cechować się jak najwyższym stopniem ochrony przed korozja elektrochemiczną (przynajmniej 90%), być trwałe i działać już w niewielkich stężeniach. Ważne aby był to produkt atestowany i łatwy w użyciu i sprawdzeniu ochrony antykorozyjnej. Inhibitor korozji producent Excor spełnia wszelkie wymogi stawiane tego typu produktom.

 

Postaw na sprawdzonych dostawców

 

Decydując się na zakup tego środka warto szukać produktu wybierając sprawdzonych producentów i dostawców, cieszących się dobrą renomą. Firma Excor to jedna z czołowych firm w Polsce, zajmująca się sprzedażą najwyższej jakości produktów antykorozyjnych. W jej ofercie znajduje się szeroka gama produktów opartych o lotne inhibitory korozji takie jak: płyny antykorozyjne, folie antykorozyjne, emitery VCI i pochłaniacze wilgoci.
 
 
Popularne tagi : smar antykorozyjny , papier VCI , folia VCI , worki VCI , antykorozja , zabezpieczenie antykorozyjne , środki antykorozyjne

Zadzwoń:
+42 633 53 73

Zobacz stronę:
http://www.excor.pl/pl/kontakt
inhibitor korozji producent

Dojazd:

 

 

 

 

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *