Naprawa okien Dopczyce – gdzie szukać fachowca

Proste naprawy okien można spróbować wykonać samodzielnie, jeśli dysponujemy odpowiednimi narzędziami i czasem. Przy poważniejszych pracach związanych z naprawą okien lepiej skorzystać z pomocy specjalistów. Nieumiejętnie wykonane naprawy stolarki okiennej mogą doprowadzić do jej uszkodzenia.

Wybór fachowca- na co zwracać uwagę

Szukając firmy zwróćmy uwagę aby oferowała ona kompleksowe usługi w zakresie serwisu, naprawy i konserwacji stolarki okiennej. Szukając godnego uwagi fachowca w tej dziedzinie warto zapoznać się z ofertą naprawa okien i serwis pogwarancyjny okien Dopczyce.

Firma istniejąca od ponad 20 lat na rynku oferuje swoim klientom profesjonalne, solidne usługi w przystępnej cenie. Oferta obejmuje:

  • serwis okien, współpracę z najlepszymi producentami okien
  • usługi z zakresu naprawy, regulacji okien i uszczelniania ( wymiana szyb, uszczelek, okuć)
  • konserwację okucia i ochrony pozostałych elementów okna
  • montaż nawiewników okiennych zapewniających prawidłową wentylację domu

Oferta firmy obejmuje nie tylko usługi naprawy okien ale także sprzedaż i montaż moskitier, rolet zewnętrznych, środków do pielęgnacji okien.

Ocena stanu okna

Fachowiec oceni kondycję naszych okien, przede wszystkim stan zawiasów, okuć okiennych czy szyb. Zaproponuje rozwiązanie problemów związanych z osadzaniem się wilgoci na oknach czy problemów z domykaniem. W wielu przypadkach wystarczająca będzie tylko naprawa okien Dopczyce bez konieczności ich wymiany.

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *